Cyfrowy Polsat: Promocja Premium z telewizją online

Najnowsza elastyczna oferta Premium umożliwia abonentom Cyfrowego Polsatu skorzystanie nie tylko z pełnej oferty usług telewizyjnych, ale także nowych produktów: ipla i HBO GO. Nawet przez 6 miesięcy korzystanie z pełnej oferty Premium jest bezpłatne. Po tym okresie można wybrać opcję z ipla i HBO GO jednocześnie, wzbogacić swój pakiet o jedną z tych usług bądź pozostać jedynie z ofertą programową. Zależnie od wybranej opcji cena Premium wynosi od 89,90 do 109,90 zł miesięcznie.

Ipla to największa telewizja internetowa w Polsce, która oferuje najbogatszą bibliotekę filmów, programów i materiałów video. Są to m.in.: hity filmowe z największych wytwórni, najchętniej oglądane programy i seriale emitowane przez telewizję Polsat (często przedpremierowo), kanały telewizyjne online, czy transmisje sportowe. Iplę można odbierać na wielu platformach: komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze ze Smart TV, a także dekoderach Cyfrowego Polsatu.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z zasobów ipla na specjalnych warunkach. Filmy z biblioteki ipli są dostępne dla abonentów operatora do 15 % taniej, pakiety - nawet do 50% taniej. Wybór jest szeroki – istnieje możliwość wykupienia pakietów czasowych jednorazowych, ważnych przez 48 godzin, 30 dni i 90 dni. Można zdecydować się także na odnawialne pakiety cykliczne na czas nieokreślony lub określony. Wszyscy klienci Cyfrowego Polsatu dostają na start pakiet podstawowy ipla Extra, a abonenci oferty Premium - bogaty pakiet telewizji ipla w cenie abonamentu z 11 kanałami telewizyjnymi ipla, 30 filmami (co tydzień 3 nowe tytuły), ipla Sport i ipla Premiery (seriale Polsatu i TVP). Specjalne warunki na zakup ipla otrzymuje klienci zarówno ofert telewizyjnych, jak i internetowych operatora.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie z ponad tysiącem godzin najlepszej rozrywki. To własne produkcje HBO – seriale, dokumenty oraz hity filmowe z aktualnej oferty HBO. Wybrane pozycje filmowe są dostępne jeszcze przed emisją telewizyjną. HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie i smartfonie w cenie 10 zł miesięcznie dla klientów pakietu HBO HD. Promocyjnie usługa dostępna będzie dla klientów Cyfrowego Polsatu nawet z 6-miesięcznym gratisem.

W ofercie Cyfrowego Polsatu jest także bogaty pakiet powtórek popularnych programów tzw. Catch-up TV. Widzowie korzystać mogą ze zbioru ponad 15 800 materiałów z 26 kanałów (w tym Polsat, Disney, BBC, Fox, National Geographic, MTV i wiele innych).

W ofercie telewizji online Cyfrowego Polsatu znalazł się także pakiet FilmBox Live – pakiet 8 kanałów telewizyjnych, ogromna biblioteka VoD polskich i zagranicznych filmów, programów dokumentalnych oraz nagrań pojedynków najpopularniejszych na świecie sportów walki.

Wszystkie powyższe usługi można znaleźć na stronie Cyfrowy Polsat w nowej sekcji portalu „Rozrywka Online”, która stanowi idealne uzupełnienie tradycyjnej telewizji dla użytkowników posiadających urządzenia przenośne.

info:satkurier.pl